ARCHIWUM TEKSTÓW 2026r.

KLASYFIKACJE 2025

Wyniki Końcowe PDF 2025 r.

MiejsceZawodnikWKWYNIKI Końcowe (-20%)WynikiIlość odjętych turniejówIlość gier
1Kazimierz Kulas7352352041
2Jan Stańczak11351359446
3Aleksander Cydejko5347353345
4Bogdan Pietkiewicz4333,5364.51052
5Leszek Pawlicki4329333244
6Jan Smolarek4320335749
7Józef Wiśnik2.5301301037
8Dariusz Łuczak5287287035
9Robert Buta2237237038
10Ryszard Smoczyński3228228037
11Janusz Preisner1.5213219345
12Dariusz Romejko1.5187187040
13Jan Kijko3165165030
14Ryszard Łasowski7152152019
15Waldemar Kozłowski0.59191019
16Zbigniew Juchniewicz3484809
17Stanisław Hartwig335,535.507
18Jan Janiak92201

Po odjęciu zg. z regulaminem 20% najmniej punktowanych turniejów. Graliśmy 53 turnieje, zaliczonych zostało 42 najlepiej punktowanych turniejów.





BRYDŻYSTA ROKU:

PDFy w 2026


PKLe naszych brydżystów

PKL 2026 r.

PKL-e krajowe



styczeń

ac3js3

Brydżysta stycznia


luty

dr1

Brydżysta lutego


marzec

ac3js3

Brydżysta marca

 


kwiecień

js3

Brydżysta kwietnia

 


maj

rb2bp1

Brydżysta maja


 

czerwiec

rs1

Brydżysta czerwca


 

Lipiec


 

Sierpień


Wrzesień

kk5

Brydżysta września


październik

 

Brydżysta października

 


listopad

 

Brydżysta listopada

 


grudzień

 

Brydżysta grudnia

 



Relacje